Naši vedoucí

Admirál

Vojtěch Cuřín - Mýval
Největší hlava přes naše celoroční a celotáborové hry. Magistr kartografie a matematické geografie. Obstojný volejbalista a kajakář (umí skákat vodopády, ale děti do toho nenutí). Člověk schopný přivstat si na výpravu o hodinu, aby si na ní připravil kuřecí prsa s avokádem. Když nejí, neučí se a nesportuje, tak cvičí Wonderwall na kytaru. Když přijedete třeba na tábor, zjistíte, že mu to jde fakt docela pěkně. Má blízký vztah s Damiánem. Damián je puma, kterou někdo omylem prodal jako kocoura.  
Kvalifikace
Zkoušky Plavčík/Záchranář III (2013)
Zdravotník zotavovacích akcí, Školení a semináře první pomoci (2014)
Vůdcovský lesní kurz Polojasno (2015)
 

Komodoři

Jan Čapek - Hraboš
 
Civilním povolání inženýr přes vodní stavby, t.č. stavbyvedoucí. Ve volném čáse kajakář, tanečník swingu, kuchař a dalších asi milion věcí, na které má talent a pije tim ostatním krev.
 
Kvalifikace
Zdravotník zotavovacích akcí (2011)
Vůdcovký kurz Ventus (2013) 
zkoušky Plavčík/Záchranář III (2013)
Kapitánská zkouška vodních skautů (2016)
 
 
 
 
Matyáš Ebel - Decibel
 
Tiskové centrum, správce stránek a tak různě. Bývalý juniorský reprezentant ve slalomu na divoké vodě (sport ze kterého má Česko 8 olympijských medailí). Ve volném čase se baví běháním a kybernetikou. V nevolném čase ho nejpravděpodobněji potkáte na dětské neurologii v Motole. Rád hraje na kytaru nebo flétny. On si myslí, že docela slušně. Ostatní trpí.
Organizační přístavný v Hlavním kapitanátu vodních skautů - HKVS.
 
Kvalifikace
Zkoušky Plavčík/Záchranář III (2013)
Zdravotník zotavovacích akcí, Školení a semináře první pomoci (2014)
Vůdcovský lesní kurz Polojasno (2015)
Kapitánská zkouška vodních skautů (2018)
Lektor Kurzů vodní turistiky (2020)
 
 
 
 
 
 
 
Eliška Čapková Ebelová - Šišule

Magistra fyzioterapie. V oddíle drží kasu a ostatní v lati. Pořádá kurzy, jak udělat, aby měl den aspoň 25 hodin. Je neuvěřitelně šikovná. Její zručnost s pájkou a bruskou ji závidí i MacGyver.

 Zástupkyně hlavního kapitána vodních skautů - HKVS.
 
Kvalifikace
Čekatelský kurz Vario (2015)
Zdravotník zotavovacích akcí, Školení a sem. PP (2016)
Vůdcovský lesní kurz Polojasno (2016)
Kapitánská zkouška vodních skautů (2018)
Lektor Kurzů vodní turistiky (2020)
Instruktorská kvalifikace MIŠ (2020)
 
 
 
 
 
 
 
 
Anežka Marková - Leia
Úspěšná maturantka a od října 2017 studentka VŠCHT. Zručná kytaristka, která jak se začnou zpívat Ryvolové, tak už nemůže přestat. Očití svědci odpřísáhnou, že jí viděli hrát dokud neměla prsty od krve.
Její koníčky jsou krasobruslení a substituované benzeny s pentafluorsulfanylovou skupinou ( -SF5).
 
Úspěšná studentka VŠCHT a laborantka v Ústavu organické chemie a biochemie. Zručná kytaristka, která jak se začnou zpívat Ryvolové, tak už nemůže přestat. Očití svědci odpřísáhnou, že jí viděli hrát, dokud neměla prsty od krve.
Její koníčky jsou krasobruslení a substituované benzeny s pentafluorsulfanylovou skupinou ( -SF5). Nyní se věnuje především vedení Klubu dospělých.
 
Kvalifikace
Zdravotník zotavovacích akcí ČČK, Praha 3, 6 a 8 (2016)
Jesenický vůdcovský lesní kurz 2016
 
 
 
 
 
 
 

Lodivodi

 
David Kovář - Dyymon
 
Kronikář oddílu a ekoterorista, který studuje silnoproud na ČVUT (?! - podle Decíka tahle kombinace nedává smysl). Má rád přírodu, dřevárny a seriál pro děti My Little Pony (prý už to není pravda). Často dokáže ostatní překvapit, třeba tím, že si na přednáškách šije kostýmy. Nadějný budoucí hospodář (aspoň Šišule v to doufá).
 
Kvalifikace
ČLK VS Námořní akademie 2017 (čekatelská zkouška)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karel Sokol - Watt
 
Nevyhlášený vítěz soutěže o nejostřejší nůž a sekeru (2015-2018) a jako jeden z mála v oddílu prakticky smýšlející člověk. Táborový zdravotník. Voják z povolání.
 
Kvalifikace
Zdravotník zotavovacích akcí (2017)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lodní krysy

Dominik Szmolka - Domča                                                                                    
 
Jeho nadšení do různých šílených nápadů a plánů je ne vždy zcela promyšlené, ale vždycky nakažlivé. Kromě letos objevené vášně pro kytaru se věnuje capoeiře, gymnastice, záchraně potravin a duchovnímu programu v oddíle. V současné chvíli začíná svou dráhu ortopeda.
 
 
 
 
 
 
 
Michaela Kovářová - Ejka
 
Nadšenkyně do medicíny, záchranářství, folkloru, aktuálně studentka gymnázia Menza. Nejempatičtější osoba v oddíle (Nikdo jiný neumí na táboře udělat tak dobrou kávu v šest ráno unaveným vedoucím a ještě jim na cestu připravit palačinky - pozn. red.). Ráda se vyhne jakýmkoliv kolektivním sportům, ideálně tím, že hladovým sportovcům připraví večeři. Nebo druhou večeři. Nebo třetí.
 
 
 
 
 
Martin Paprštein - Pollux
 
Zručný pohodář, který nemá pro příběhy hluboko do kapsy. Rád fotí a užívá si přírody. Chodil na Šišuliny kurzy 25 hodinových dnů, ale nepomohly mu. Studuje fotografii na Hellichovce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klára Čmejrková - Pastelka
 
Talentovaná improvizátorka s hlavou plnou tahů fixou, akordů a nápadů, co spáchat. Nebojí se špíny a občas ji konzumuje. Dokáže se nadchnout pro věc a s dobrým vtipem běžet až za roh. Představuje polovinu hudebního dua Jiný Metro, tvoří veškerou oddílovou (a někdy střediskovou) grafiku. Studentka keramiky na Hollarce.
 
 
 
 
 
 
 
 
Marie Marková - Rey
 
Studentka kvinty na Aleji, v příštím roce plánuje jet na studijní výměnu do Ruska a dokončuje si čekatelský kurz. Jejím snem je stát se  kapitánkou parníku (nebo remorkéru) Volný čas ráda tráví anime, hraním počítačových her a nevirtuálně hrou na housle. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alfréd Hostička - Žralok
 
Kulturní talent - hraje na trubku, s bratrem natáčí videa a tvoří scénáře. Vyžívá se v gameboocích a významném mlčení.