8. vodní oddíl skautů Praha 6

Na těchto stránkách se představuje oddíl vodních skautů působící na Praze 6 při skautském středisku Vočko.
Ve členské sekci se dozvíte se něco málo o historii osmičky, zjistíte, co všechno jsme při schůzkách či výpravách dělali. Můžete si prohlédnout několik fotografií z našeho alba. 

Jestliže se budete chtít dozvědět něco bližšího o činnosti oddílu, případně se zajímáte o členství, napište na adresu na levé straně. Mnoho užitečného se také dozvíte v rubrice Pro rodiče“. Pro děti do 11 let je určen náš partnerský  8. oddíl Psohlavci.

Děkujeme rodičům za podporu, která nás naplňuje energií a chutí do další skautské činnosti


Děkujeme městské části Praha 6, za příspěvek na nákup vodáckého vybavení. Také za příspěvek v roce 2013 na opravu skladu a v roce 2012 na nákup vozíku MŠMT a MHMP.

Novinky

Lodím se uleví!

15.03.2013 15:10
Pryč jsou doby, kdy našemu oddílu stačilo uskladnit vodácké vybavení v jedné skříni v klubovně na Větrníku. Po několika pokusech jsme nalezli staré prostory v pražských Dejvicích, které dlouho nemohla Praha 6 pronajmout. Prostory jsou opravdu pěkné. Rád bych řekl, že klubovna ještě potřebuje hodně...

Majetek Ponny Express

11.11.2012 17:49
Ahoj kluci a holky. Společnost Ponny Express každý měsíc vyhlašuje nejlepší společnost v Top žebříčku nejúspěšnějších šéfů přepravců. Naleznete ho zde.

Ahoj v novém školním roce

29.08.2012 15:26
Skoro stejně rychle, jako běhá Usain Bolt, utekly i prázdniny a blíží se začátek školního roku, což pro nás Skauty znamená i začátek roku skautského. Takže nažhavte mysli, svaly, zápisníky, kpzetky a uzlovačky, neboť nás čeká divoká jízda na Divokém západě. Tak jako cowboyové museli vydržet...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6